Vandens rezervuarai, vandens talpos, kitos talpos

Mūsų įmonės siūlomos UAB „LZ technika“ talpyklos yra sertifikuotos statybinių medžiagų sertifikavimo centre, todėl turi visus kokybę įrodančius dokumentus bei sertifikatus. Tai patvirtina, jog talpyklos atitinka visus numatytus kriterijus, pagamintos tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. Rezervuaruose galima laikyti tiek nekenksmingą turinį: auginamą žuvų mailių, gyvulių pašarą, granules ir kitas birias žaliavas, tiek ir kenksmingas medžiagas: trąšas, nuotekas, chemikalus, lengvai įsiliepsnojančius skysčius.

Gaminant talpyklas naudojama poliesterinė mastika, kuri atitinka visus konstrukcijai keliamus aukštus reikalavimus ir yra atspari vandens bei cheminiam poveikiui – kenksmingai aplinkai, saugomoms žalingoms medžiagoms ir jų pragaištingai veiklai. Taip pat rezervuarai yra atsparūs mechaniniams pažeidimams, temperatūros svyravimams, korozijai.

Nors rezervuarai lengvai transportuojami, nesunkiai montuojami, bet yra ypač tvirtų konstrukcijų, kurios atsparios net ir itin dideliam spaudimui. Dėl to vandens talpos yra nelaidžios bet kokiam skysčiui. Kadangi talpyklos gaminamos pagal visus standartus, todėl žalingos medžiagos puikiai saugomos ilgą laiką ir nepatenka į aplinką.

Talpyklos gali būti įvairių matmenų, skirtingo tūrio, todėl nesunkiai pritaikomos reikiamose vietose. Skirtingi montavimo principai suteikia didesnę laisvę ir pasirinkimo galimybę. Rezervuarai gali būti įrengiami tiek ant žemės paviršiaus, tiek po žeme. Pastarasis variantas ypač aktualus, kai norima sutaupyti vietos arba negadinti kraštovaizdžio.

Vandens talpų pasirinkimas

Pagal individualius poreikius, laikomų medžiagų rūšį, turimą plotą galima išsirinkti kiekvienam geriausiai tinkantį variantą. Jeigu sunku apsispręsti ar iškyla bet kokių klausimų, mūsų komanda pasiruošusi į juos atsakyti, patarti ir padėti apsispręsti, kuri alternatyva yra priimtiniausia tam tikrais atvejais.

  • Vertikalios, horizontalios
  • Požeminės, antžeminės
  • Dvisluoksnės, trisluoksnės
  • Atsparios cheminiam poveikiui
  • Talpyklos kurui
  • Surinkimo talpos
  • Gaisrinės talpos
  • Geriamojo vandens talpos
  • Antžeminės surenkamos talpos

Priešgaisriniai vandens rezervuarai

Vandens rezervuarai tai puiki galimybė sukaupti ir praktiškai panaudoti lietaus vandenį. Talpyklos gaminamos iš armuoto stiklaplasčio, kas leidžia užtikrinti jų nepralaidumą, atsparumą mechaniniams pažeidimams, dėl ko rezervuaruose ilgai išsaugomas švarus vanduo. Juo galima laistyti daržo augalus, plauti automobilį, namą, kiemo grindinį. Taip suvartojame mažiau geriamojo vandens ir sumažiname nuotekų kiekį, kas naudinga ne tik mums, bet ir mus supančiai aplinkai. Taip pat vandens rezervuaruose kaupiamas ir saugomas vanduo, kuris prireikus naudojamas gaisro atveju.

CE sertifikatai valymo įrenginiams

Sertifikuota ir aukščiausius reikalavimus atitinkanti įranga

Konsultacija, kaina ir samata nemokamai

Nemokama konsultacija nuotekų valymo sprendimams

Valymo įrenginiai su 10 metų garantija

Nuotekų valymo įrangai suteikiame 10-ties metų garantija!

Valymo įrenginių servisas

Nuolatinė serviso priežiūra ir aptarnavimas

© 2013-2019 Visos teisės saugomos