Kontaktai

Vandenvala, UAB
Įmonės kodas: 304423050
PVM kodas: LT100010552814
Direktorius: Edgaras Lideikis
Adresas: Bačiūnų g. 55, 79202 Šiauliai
Registracijos adresas: Bačiūnų g. 55, 79202 Šiauliai
A/s: LT63 7300 0101 5022 2434
AB Bankas “Swedbank”

Šiaulių ir Telšių apskritys
Arūnas Grigelionis
El.p.: Siauliai@lzt.lt
Mob.: +370 674 24025
 

Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskritys:
Aidas Petkevičius
El.p.: Panevezys@lzt.lt
Mob.: +370 626 88882
 

Šiaulių apskritis
Gražvydas Ribinskis
El.p.: Grazvydas@lzt.lt
Mob.: +370 677 27077
 

Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskritys
Arvydas Jukna
El.p.: Kaunas@lzt.lt
Mob.: +370 677 32770
 

Klaipėdos ir Tauragės apskritys
Artūras Rukšnaitis
El.p.: Klaipeda@lzt.lt
Mob.: +370 672 26660
 

Serviso tarnyba
Gabrielė Aleknavičiūtė-Martinez
El.p.: Servisas@lzt.lt
Mob.: +370 617 90999

 

 

 

 

 

map

© 2013 Visos teisės saugomos