Kodėl rinktis?

Biologiniai nuotekų tai šiuolaikinis pažangus nuotekų tvarkymo sprendimas skirtas individualių namų savininkams, kurie negali pasijungti prie centralizuotų kanalizacijos tinklų. Siūlomi ООО „August Latvia“ biologinio nuotekų atitinka Ministrų kabineto taisyklių 181 reikalavimus „statybinių medžiagų naudojamų reguliuojamame sektoriuje atitikties vertinimas“, patvirtinančius Latvijos standartą LVL EN 12566-3 + A1. Mūsų įranga turi CE žymėjimą (CE ženklas įrodo tai, kad prekė buvo tinkamai išbandyta iki jos pagaminimo bei atitinka Europos Sąjungos ekologinių standartų reikalavimus. Šis žymėjimas reiškia, kad gamintojo arba tiekėjo siūloma produkcija atitinka įstatymų normas, ir kad gamintojas prisiima visą atsakomybę dėl jos platinimo).

Siūlomiems ООО „August Latvia“ biologinio nuotekų valymo įrenginiams suteikiama 10 metų garantija, taip pat mes siūlome pasirašyti papildomą įrenginio priežiūros sutartį.

Biologinio nuotekų valymo įrenginiai valo be cheminių medžiagų. Valymą sąlygoja aktyvaus dumblo naudojimas – jis naujina nuotekų priemaišas.

Valymo įrenginiai gali veikti visomis orų sąlygomis, net esant -30 laipsnių temperatūrai; jie veikia standartiniu pajėgumu nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros, temperatūra biologinio reaktoriaus viduje siekia +10 laipsnių.

Biologiniai valymo įrenginiai – itin efektyvūs. Visa įranga buvo bandoma nepriklausomoje laboratorijoje Vokietijoje, kuri išdavė PIA VEOLIA atitikties sertifikatą, kuriame pažymima, kad įrenginys gali išvalyti nuotekas iki šio lygio: azotas – 61,7%, fosforas – 47,4% nusodinamos dalelės 94,0%, KG БПК5-97,2% ir HDS – 88,1%, atitinkamai tai reiškia, kad išmetamas vanduo neturi kvapo ir atitinka aukščiausius ekologiškai keliamus reikalavimus.

Biologiniai valymo įrenginiai perdirba tualetinį popierių. Tačiau prezervatyvai, higieniniai įklotai, vatos diskeliai ir kt., patenkantys į valymo įrenginį, sulaikomi mechaninio valymo įrenginyje, tai neleidžia mechaniniams užteršimams patekti į sistemą.

ООО „August Latvia“ siūlo valymo įrenginius, kurie montuojami individualiuose namuose, kurių gyventojų skaičius neviršija 6 asmenis, orą paduoda 60W membraninis kompresorius, kuris veikia 12 arba 24 valandų darbo ciklu; todėl įrenginys suvartoja itin mažai energijos. Per metus suvartojamas energijos kiekis – 208-270kWh.

Veikiant įprastu darbo režimu įrenginys gali būti paliktas be vandens tiekimo net 180 dienų, todėl nesukels jokių nemalonumų kai keliausite arba atostogausite.

Biologiniai valymo įrenginiai užima nedaug vietos ir nekenkia aplinkai.

Įrenginį lengva montuoti ir transportuoti. Vadovaujantis įrengimo instrukcija, valymo įrenginys gali būti sumontuotas bet kokiu statybininku.

Siūlomi ООО „August Latvia“ biologinio valymo įrenginiai atitinka aukščiausius ekologinius standartus ir nekenkia aplinkai. Todėl nuotekos išvalomos ne tik nuo nusėdančiu dalelyčių, bet ir nuo fosforo, azoto, amoniako; išmetamas į aplinką vanduo nepraranda savo savybių ir nesukelia dumblo augimo telkiniuose.

ПОЧЕМУ ВЫБИРАТЬ СООРУЖЕНИЕ БИОЛОГИЧЕСКОЙ ОЧИСТКИ СТОЧНЫХ ВОД?

KODĖL VERTA RINKTIS BIOLOGINIUS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIUS?

Biologiniai valymo įrenginiai – geriausia galimybė valyti nuotekas individualiuose namuose, sodybose, įmonėse ir kt. Tai itin svarbu vietose, kur negalima pasijungti prie miesto kanalizacijos. Valymo įrenginių naudojimas reglamentuojamas Latvijos, EU normų reikalavimais ir Ministrų kabineto taisyklėmis:

1991 m. gegužės 21 d. ES direktyva 91/271/EEK ‚Komunalinių nuotekų valymas“.

1999 m. birželio 15 d. MK taisyklės Nr. 214 „Latvijos statybos normatyvų taisyklės LBN 223-99 “Išoriniai kanalizacijos tinklai”.

2002 m. sausio 22 d. MK taisyklės Nr. 34 „vandens teršalų sąlygos“.

Galiojančios Latvijoje statybos normos ir taisyklės, direktyvos ir standartai, reikalauja, kad nuotekų valymo sprendimai būtų įgyvendinami šiais būdais: centrinė kanalizacija, sandarios išmatų duobės, biologinis nuotekų valymas. Jei pasijungti prie centrinio kanalizacijos tinklo nėra galimybės, namo savininkas turi pasirinkti ką naudoti – sandarią išmatų duobę arba biologinio valymo įrenginį. Neverta lyginti tuos du variantus, išmatų duobės gali tikti tik nuotekoms laikyti, jas būtina reguliariai valyti, o tai tikrai brangu, be to, būtina prisiminti ir stiprų nemalonų kvapą, kurį jos skleidžia, ypatingai vasarą. Biologinio valymo įrenginiai aptarnaujami tik kartą į metus kai reikia išsiurbti perteklinį dumblą. Biologinio valymo įrenginių privalumas – jie neskleidžia jokio kvapo.

Biologinio valymo įrenginiai valo nuotekas iki lygio, kuris leidžia išleisti išvalytą vandenį i telkinius ir nebijoti aplinkos užteršimo.

Valymo įrenginių korpusas – patvarus ir sandarus, pagamintas iš polipropileno, kas užtikrina apsaugą nuo užteršimų patekimo į aplinką arba į geriamojo vandens šaltinius. Valymo įrenginiai pagaminti taip, kad juos būtų paprasta ir lengva naudoti ir prižiūrėti, o taip pat išvengti nemalonių staigmenų eksploatavimo metu.


© 2013 Visos teisės saugomos